ХІІІ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ

В Одесі 28-31 березня 2013 відбувся ХІІІ Чемпіонат України з годзю-рю карате (WUKF). У турнірі взяло участь більше 700 спортсменів з 21 області України. Команда нашого клубу гідно представила Львівську область, завоювавши 27 призових місць, з яких 12-золотих, 8-срібних та 7-бронзових медалей.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ:

Луговський Євген – 3 місце в ката серед хлопців 7р.
Ленько Анна – 2 місце в ката, 3 місце в куміте серед дівчат 7р.
Фостяк Ірина – 3 місце в ката серед дівчат 7р.
Беспятко Ярослав – 1 місце в ката серед хлопців 9-10р.
Музика Олександр – 2 місце в ката серед хлопців 9-10р.
Лєбєдєва Єлізавета – 3 місце в куміте серед дівчат 9-10р.
Лужанський Віталій – 2 місце в ката серед хлопців 11-12р.
Веремчук Вікторія – 2 місце в ката серед дівчат 11-12р.
Бойко Олена – 1 місце в ката серед дівчат 11-12р.
Білик Роман – 1 місце в ката, 2 місце в куміте хлопці 11-12р.
Табачний Дмитро – 2 місце в ката серед хлопців 11-12р.
Лужанська Валерія – 1 місце в ката, 1 місце в куміте дівчата 13-14р.,
3 місце в ката дівчата 15-17р.

Васильєва Юлія – 3 місце в ката, два 1-х місця в IPON куміте та SANBON куміте серед дівчат 15-16р.
Постовалова Наталя – 1 місце в ката серед дівчат 16-35р.
Мокринчук Андрій – 1 місце в IPON куміте, 2 місце в SANBON куміте серед юнаків до 70кг

Командні ката

Категорія 7-8 років: Абрамів Денис, Дармохід Влад, Луговський Євген зайняли 1 місце.
Категорія 11-12 років дівчата: Бойко Олена, Веремчук Вікторія, Лєбєдєва Єлизавета зайняли 1 місце.
Категорія 11-12 років хлопці: Беспятко Ярослав, Лужанський Віталій, Білик Роман зайняли 2 місце.

Командне куміте:

Категорія 7-8 років хлопці: Луговський Євген, Дармохід Влад, Клімчук Роман, Коцелко Мар’ян зайняли 3 місце.
Категорія 11-12 років хлопці: Білик Роман, Табачний Дмитро, Лужанський Віталій зайняли 1 місце.