СЕМІНАР БОЙОВИХ ЄДИНОБОРСТВ “WIKTOROWO-2013”

З 1 по 3 травня 2013 року в Вікторово на березі озера Острівець (Польща) відбувся семінар бойових мистецтв федерації IMAF EUROPA. У тренуваннях з карате, джиу-джитсу, семі-контакті, спорті кенджітсу взяло участь близько 130 спортсменів з клубів Польщі, Німеччини та України. Заняття проводили сенсеї з різних країн на чолі з президентом IMAF Європа шиханом Єнсом Фріке.

Час пролетів швидко. Крім тренувань у дітей і дорослих була можливість випробувати свої сили на смузі перешкод і на стіні для скелелазіння, де необхідно було проявити не тільки силу, але і спритність. Так само показати свою влучність міг кожен у стрільбі з лука. І звичайно ж гра у футбол.

На останок було проведено міні-турнір по спорту кенджітсу, на якому з нашого клубу відзначилися: Лужанський Віталій – 1 місце, Асатрян Гамлет – 2 місце і Кіт Петро – 3 місце (відповідно в своїх категоріях).
А на зворотньому шляху ми змогли помилуватися вечірньою Варшавою. Навіть невеликий дощ не зміг зіпсувати настрій і позитивні враження від поїздки.

No Replies to "СЕМІНАР БОЙОВИХ ЄДИНОБОРСТВ "WIKTOROWO-2013""


    Got something to say?

    Some html is OK